Doprava zdarma při nákupu nad 2 999 Kč ♥

Náš příběh

Nápad vznikl v obýváku!

Jednoho večera jsme se sestrou seděly v obýváku a říkaly jsme si, že těch basic kousků je v obchodech opravdu hodně, ALE u všech se časem objeví nějaký problém. A tak jsme se rozhodly tvořit naše vlastní basic oblečení.

 

  

STÁLOST TVARU

Stalo se Ti už někdy, že oblečení po vyprání mělo přetočené či posunuté švy, zmenšilo se nebo naopak se vytahalo? Přesně těmto situacím jsme chtěly zabránit u námi šitého oblečení. Proto předepíráme látku, aby se vysrážela. Při stříhání látky, dbáme na to, aby byla každá část oblečení na látce správně umístěna a výsledný kousek byl ušit ve směru pružnosti látky. Jinak by právě došlo po vyprání k posunutí švu. A to nechceme!

 

KVALITNÍ A PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

U triček nemáme rády, když jsou průsvitné. Proto jsme zvolily organickou bavlnu s vyšší gramáží a s přísnou certifikací GOTS! (Nejen o certifikaci GOTS se více dozvíš v našem článku o textilních certifikátech.)

Vždy dbáme na to, aby u našeho oblečení byly použity materiály, které jsou nejenom kvalitní, ale i příjemné na těle. Chceme šít oblečení, ve kterém se budeš cítit skvěle po celý den.

 

KVALITNÍ UŠITÍ ZA ETICKÝCH PODMÍNEK

Nadpis mluví za vše. ♥ Není nám jedno, za jakých pracovních podmínek je naše oblečení ušito. Ceníme si poctivou a pečlivou práci a rozhodně nepodporujeme šití v Bangladéši či v Číně, kde v nepřívětivých podmínkách šijí i děti.

 

 

Nadchly jsme se myšlenkou vytvořit značku s nabídkou kvalitního basic oblečení, které je základem každého šatníku. U nás to není o kvantitě trendových střihů oblečení, ale právě o kvalitě, díky které nebudeš potřebovat každou sezonu nový šatník. A tak vznikl náš (rodinný!) brand Basicatory - taková laboratory pro basic oblečení. :)

 

   

Děkujeme Ti za Tvou podporu a každičký nákup, který u nás uděláš. Moc si toho vážíme a právě díky Tobě můžeme naši značku posouvat neustále dál. ♥

 

Zpět do obchodu