Doprava zdarma při nákupu nad 2 999 Kč ♥

Vrácení, reklamace a výměna zboží

Zakoupili jste u nás zboží, které nesplňuje vaše představy? Nevadí. Nesedící kousky vyměníme zdarma. V případě vrácení zboží nám ho můžete bez problémů poslat zpět do 14 dnů a my vám obratem vrátíme peníze. Za zpětnou zásilku vám bude účtováno poštovné v obvyklé výši. ♥

 

Vrácení zboží

Nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží nám zašlete mail na adresu info@basicatory.cz, ke kterému přiložíte i vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy. Tento formulář naleznete ke stažení ZDE. Obratem vám zašleme informace o dalším postupu, který bude obsahovat i kód Zásilkovny, díky kterému nám zboží zašlete zpět za cenu poštovného v obvyklé výši.  O toto poštovné bude ponížena vrácená platba.

Zboží prosím pečlivě zabalte a přineste na jakoukoliv Zásilkovnu. Tam pouze nadiktujete kód, který vám zašleme mailem, obsluha vám vygeneruje štítek a balíček nám odešle. 

Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené, neznečištěné, neprané, nenošené, nežehlené, nezapáchající a označené původní identifikační visačkou zboží. 

Vrácení platby proběhne do 14 dnů od převzetí zásilky od dopravce na váš účet, který jste vyplnili do formuláře pro odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám bude předáno zboží nebo prokážete, že zboží bylo odesláno. Také můžete využít možnost vystavení voucheru v hodnotě vráceného zboží, který můžete využít při své další objednávce.

 

Zboží upravené na míru není možné vrátit ani vyměnit.

 

 

Reklamace

Pokud vám došel nějaký kousek s vadou, dejte nám to prosím vědět na mail info@basicatory.cz. Do přílohy tohoto mailu vložte prosím i vyplněný reklamační formulář, který najdete ke stažení ZDE

Obratem vám zašleme informace o dalším postupu, který bude obsahovat i kód Zásilkovny, díky kterému nám zboží zašlete bezplatně.

Zboží prosím pečlivě zabalte a přineste na jakoukoliv Zásilkovnu. Tam pouze nadiktujete kód, který vám zašleme emailem, obsluha vám vygeneruje štítek a balíček nám bezplatně odešle. 

 

 

Výměna zboží

Výměna zboží je možná, pokud je vámi nově požadované zboží skladem. Výměnu zboží lze uplatnit pouze v případě, kdy nově vybrané zboží bude ve stejné anebo vyšší hodnotě a požadavek na výměnu zboží bude vytvořen do 14 dnů od obdržení zboží.

V případě výměny zboží a pro rezervaci zboží, za které chcete provést výměnu, nás prosím kontaktujte prostřednictvím mailu na adresu info@basicatory.cz, do kterého přiložíte vyplněný formulář pro výměnu zboží. Tento formulář naleznete ke stažení ZDE. Následně vám zašleme další postup včetně kódu Zásilkovny pro bezplatné odeslání měněného zboží. 

Zboží prosím pečlivě zabalte a přineste na jakoukoliv Zásilkovnu. Tam pouze nadiktujete kód, který vám zašleme mailem, obsluha vám vygeneruje štítek a balíček nám odešle. Jak jsme již zmínili, výměna je pro vás zcela zdarma

Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené, neznečištěné, neprané, nenošené, nežehlené, nezapáchající a označené původní identifikační visačkou zboží. 

Jakmile obdržíme balíček s vráceným zbožím, bude nová objednávka odeslána.

 

Vyměněné zboží je zasíláno bezplatně po celé ČR. Pokud se jedná o opakovanou výměnu, bude Vám účtováno poštovné v obvyklé výši.

 

 

Zboží upravené na míru není možné vrátit ani vyměnit.

 

Vrácení, reklamace i výměna zboží se řídí obchodními podmínkami, které naleznete ZDE.

 

 

Pokud máte další dotazy neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím mailu info@basicatory.cz, na Instagramu @Basicatory či na našem Facebooku. ♥

Zpět do obchodu