Poštovné zdarma při nákupu nad 2 499 Kč ♥

Vánoční balíčky - skvělý tip na dárek

Vánoce jsou tady a Ty si zase nevíš rady, jaké dárky pořídit? Tuto situaci také moc dobře známe. Proto jsme letos vytvořily naše dárkové balíčky, se kterými vykouzlíš nejeden úsměv a navíc jsou i cenově výhodné, což v současné situaci určitě oceníš. Můžeš si vybrat mezi balíčky různých topů, croptopů, tílek, anebo braletek. Samozřejmě nabízíme i zvýhodněné sady našich triček ušitých v České republice. Na výběr máš hned 3 možnosti, a to sadu triček s krátkým rukávem a kulatým výstřihem, triček s krátkým rukávem a výstřihem do Véčka a triček s dlouhým rukávem. Ideálním vánočním dárkem, kterým rozhodně nešlápneš vedle, je i naše pyžamko, které také nabízíme ve zvýhodněném setu.

 

Sady oblečení, vánoční dárek pro ženy 

 

Pokud žádný balíček nebude splňovat Tvé požadavky vánočního dárku, anebo máš vyhlídnutý jeden konkrétní kousek, omrkni možnost dárkového balení. Můžeš si vybrat téměř kterékoliv zboží, které Ti na jeden klik zabalíme a ušetříme Ti spoustu času. ♥ A co vše je součástí našeho vánočního balení?

  • Vybrané kousky Ti dáme do hedvábného papíru, který zalepíme nálepkou. K objednávce vložíme naši děkovací kartičku, kde se ručně podepíšeme, případně můžeme na přání připsat krátký vzkaz (Pokud máš o takový vzkaz zájem, připiš nám to do poznámky k objednávce). :
  • Pokud máš v objednávce gumičku/skřipec, najdeš je v černé papírové mini krabičce s roztomilou nálepkou!
  • Celý balíček bude ovázaný do mašličky vánoční červenou stuhou.
  • A to nejdůležitější! Balíček bude krásně navoňaný! ♥ 

 

Vánoční balení dárků s oblečením

 

Pokud si nejsi jistá/jistý výběrem správného kousku, který by udělal radost, anebo neznáš přesnou velikost, dárková poukázka je ideálním řešením. Můžeš si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí, takže pokud i řešíš dárky na poslední chvíli, elektronická poukázka Tě zaručeně zachrání.

Dárková poukázka na oblečení a doplňky

 

Zpět do obchodu